×
Dzisiaj jest Sobota, 11 Lipca 2020 roku.

Tegoroczna edycja Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach nie odbędzie się z powodu epidemii


Dodane: 2020-06-03

Drodzy Fani, drodzy Przyjaciele Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach! Jeszcze kilka miesięcy temu pełni werwy przygotowywaliśmy dla Was sierpniową niespodziankę związana z XXIII Festiwalem Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach.

Obecny okres, to dla nas każdego roku czas wytężonej pracy nad festiwalem. Potwierdzamy występy artystów, składamy dokumenty do wymaganych prawem służb, projektujemy scenografię sceny czy poszukujemy sponsorów i partnerów medialnych. Niestety w tym roku jest inaczej, towarzyszy nam koronawirus. Z uwagą śledzimy sytuację epidemiologiczną w naszym kraju i przyglądamy się ruchom organizatorów różnych imprez masowych, którzy mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, podejmują trudne decyzje o odwołaniu planowanych wydarzeń. I dla nas nadszedł czas, w którym jesteśmy zmuszeni przedsięwziąć takie kroki. Zdecydowaliśmy więc, że XXIII Festiwal Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach nie odbędzie się w planowanym terminie 7-8 sierpnia 2020 roku. Decyzja o przełożeniu Festiwalu na przyszły rok zapadła po konsultacjach z władzami gminy Chojnice oraz w zgodzie z gminną polityką kulturalną. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa publiczności, artystów oraz wszystkich osób pracujących przy organizacji festiwalu. Drodzy Fani Szant w Charzykowach! Zachęcamy Was, byście w tym trudnym okresie czasu wspierali się nawzajem. Niech Was niesie myśl, że za rok spotkamy się razem na festiwalu w Charzykowach i będzie to wygrana nas wszystkich, wygrana z wirusem, który rzucił na kolana cały świat. Mamy również nadzieję, że będzie to wyjątkowy festiwal, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Życzymy zdrowia do zobaczenia w przyszłym roku.

Justyna Rząska - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach wraz z Załogą.

Źródło - www GOK Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.