×
Dzisiaj jest Środa, 24 Lipca 2019 roku.

Jak prawidłowo oddać swój głos w wyborach parlamentarnych?


Dodane: 2015-10-23

Dyrektor Generalny w UM Chojnice Robert Wajlonis wyjaśnia, co należy zrobić, by w dniu wyborów parlamentarnych prawidłowo oddać głos na posła i senatora w okręgu nr 26; a także jak będzie wyglądała praca obwodowych komisji wyborczych, jak i jego w wyborczą niedzielę. Wywiad przeprowadzono w dniu 23.10.2015 roku. 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Chojnice w sprawie informacji o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz o lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015r.

Informacje dla wyborców na stronie Państwowej Komisji Wyborczej 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.