Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Z komendantem Rudnikiem o zmianach w organizacji ruchu w Śródmieściu


Dodane: 2015-12-07

Wywiad z komendantem chojnickiej Straży Miejskiej Tadeuszem Rudnikiem na temat wprowadzonych niedawno zmian w organizacji ruchu w śródmiejskiej strefie płatnego parkowania. Ich konsekwencją jest m.in. zakaz parkowania poza wyznaczonymi miejscami, ograniczenie prędkości do 20 km/godzinę, zniesienie uprzywilejowania na kilku skrzyżowaniach (wyjazd z pl.Jagiellońskiego - ul.Szpitalna; Strzelecka - Młyńska). Pojawiły się nowe znaki o dopuszczalności ruchu rowerowego i ograniczeniu wjazdu do określonych grup właścicieli pojazdów). Jerzy Erdman z Chojnice TV pytał o tryb konsultacji projektu, jego założenia i przyczyny wprowadzenia, o brak wcześniejszego poinformowania społeczeństwa o dacie jego uruchomienia. W trakcie wywiadu są umieszczone migawki z miejsc, których dotyczy zmiany. Nagranie z 7.12.2015. Miniaturka video jest zdjęciem placu Jagiellońskiego ze znakiem informującym o wjeździe do strefy prędkości do 20 km/godzinę i zmianie pierwszeństwa przejazdu.

Informacja z 3.12.2015 o w/w zmianach na stronie SM Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.