×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Emil Rau spotkał się z chojniczanami i organizatorami referendum


Dodane: 2015-12-16

Zapis spotkania z Emilem Rau, słynnym łowcą fotoradarów, autorem reportażu w TVN Turbo o nieprawidłowym oznakowaniu miejsc parkingowych w Chojnicach. Zorganizowali je inicjatorzy referendum ws. likwidacji Straży Miejskiej - Artur Eichenlaub i Kamil Kaczmarek, które je poprowadzili. Odbyło się w sali konferencyjnej CE-W przy ul. Piłsudskiego w Chojnicach. Chojnice TV transmitowało je na żywo.

0.00 - Kamil Kaczmarek o reportażu z Chojnic autorstwa Emila Rau

8.30 - o niedzielnym głosowaniu w referendum, przedstawia historię zawiązania komitetu referendalnego, zbierania podpisów, problemów z wejściem w życie referendum, o wydarzeniach z kampanii referendalnej

35.50 - Emil Rau przybył do sali CE-W, odtwarzanie reportażu z Chojnic

47.30 - Emil Rau opowiada o kulisach realizacji reportażu, swych potyczkach ze strażami miejskimi i gminnymi, odpowiada na pytania uczestników spotkania.

1.38.50 - inicjator referendum ws. rozwiązania Straży Miejskiej w Pelplinie Marcin Rulewski pyta o kursy dla pracowników monitoringu, opowiada o swych doświadczeniach referendalnych


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.