×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwca 2019 roku.

Konkurs grantowy po ocenie formalnej wniosków


Dodane: 2016-01-17

Komisje grantowe w UM Chojnice dokonały oceny formalnej złożonych przez stowarzyszenia wniosków o dotacje na działalność i imprezy. Wpłynęły łącznie 74 wnioski, z czego z powodów błędów formalnych odrzucono 7. W dziale "kultura" pozostało 29 wniosków; "sport" - 31; wypoczynek dzieci i młodzieży - 2; integracja europejska - 1; przeciwdziałanie patologii -  4. Nie złożono żadnego wniosku na zadania z ekologii oraz promocji zdrowia. Komisje mają zakończyć ocenę merytoryczną i przedstawić propozycje rozdziału puli pieniędzy w kolejnym tygodniu. Najprawdopodobniej do końca stycznia zatwierdzi je burmistrz Arseniusz Finster. Chojnice TV zapytało, czy nie było problemu z naborem członków do komisji grantowych. Liczą średnio 5 - 7 członków. Dwóch z nich są pracownikami UM. Nie ma w komisjach radnych. Nagranie z konferencji prasowej z 15.01.2016.

Więcej informacji na stronie UM Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.