×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwca 2019 roku.

Konferencja prasowa chojnickiego PiS-u - 1.02.2016


Dodane: 2016-02-02

Zapis konferencji prasowej chojnickiej organizacji Prawa i Sprawiedliwości, ktora odbyła się w biurze parlamentarnym posła na Sejm RP Aleksandra Mrówczyńskiego 1 lutego 2016. Prowadził ją Wojciech Rolbiecki, dyrektor Biura.

0.00 - otwarcie konferencji przez Wojciecha Rolbieckiego

0.45 - Andrzej Dolny o pierwszych 100 dniach rządu Beaty Szydło, jej projektach ustaw, działaniach opozycji i mediów krajowych wobec rządu

8.35 - Wojciech Rolbiecki o ostatnich działaniach w Sejmie RP posła Aleksandra Mrówczyńskiego, jego spotkaniu z burmistrzem Chojnic Arseniuszem Finsterem i tematyce spraw na nim poruszanych (m.in. potrzeba lewoskrętu do Lidla na Bytowskiej), o posiedzeniu zespołu parlamentarnego ds. problemów Polski powiatowej, o wystąpieniu posła w debacie budżetowej, o sprawach zgłaszanych przez mieszkańców regionu do Biura

13.55 - Bartosz Bluma: podsumowanie działalności chojnickiego PiS w 2015 roku, planach na 2016, 14 lutego będą czcić pamięć s.Adelgund, wkrótce ruszy strona www miejscowej org. PiS, ocena referendum ws. likwidacji Straży Miejskiej oraz działań burmistrza podjętych po referendum.

24.30 - Jerzy Erdman z Chojnice TV zapytał Bartosza Blumę o ocenę konkursu grantowego w UM Chojnice, a Wojciecha Rolbieckiego w Starostwie Powiatowym.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.