×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwca 2019 roku.

Sandry Brdy zapraszają na Maraton Gocki i Jarmark Wielkanocny


Dodane: 2016-02-18

Prezes LGD Sandry Brdy Grażyna Wera - Malatyńska informuje o organizowaniu w dniu 19 marca 2016 Maratonu i Półmaratonu Gockiego w Wojtalu (0.00 - 2.35); konkursach unijnych dla prowadzących przedszkola, bezrobotnych i przedsiębiorców (2.35 - 4.50) oraz o Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się na chojnickim Starym Rynku 19 marca 2016. Jego głównym tematem ma być regionalny produkt - szynka. Nagranie z konferencji prasowej w Urzędzie Gminy Chojnice z 11 lutego 2016. Miniaturka video, to zdjęcie z Jarmarku Wielkanocnego w 2015 roku.

O Maratonie Gockim na stronie LGD Sandry Brdy.

O konkursie "przedszkolnym" na stronie LGR Morenka

O Jarmarku Wielkanocnym 2016 na stronie Promocji Regionu

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone na Chojnice TV chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Chojnice TV wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.