Dzisiaj jest Piątek, 17 Sierpnia 2018 roku.

Organizują wystawę na 145 - lecie kolei w Chojnicach


Dodane: 2016-03-29

Wywiad z Damianem Otta, prezesem Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Jerzy Erdman z Chojnice TV rozmawiał na temat historii powstania Stowarzyszenia, jego planów imprez na 2016 rok. Działacze Stowarzyszenia proszą posiadaczy pamiątek o chojnickiej stacji o ich udostępnienie w celu zaprezentowania ich w czasie okolicznościowej wystawy, którą chcą otworzyć w listopadzie 2016 roku z okazji 145 rocznicy wjazdu na chojnicką stację pierwszego pociągu. Wywiad przeprowadzono 29 marca w siedzibie Stowarzyszenia na I piętrze budynku głównego dworca przy ul. Dworzec 1 (taki adres figuruje na umowie najmu z PKP). W wywiadzie umieszczono migawki video wykonane przed dworcem na peronach autobusowych, wokół dworca przy peronach kolejowych oraz wewnątrz budynku dworca.

Profil na FB Stowarzyszenia.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.