×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

Gabryś i Finster o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej w Parku Wodnym


Dodane: 2016-04-13

Wywiad z przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Edwardem Gabrysiem i burmistrzem Arseniuszem Finsterem na temat wyjazdowego posiedzenia Komisji Rewizyjnej w chojnickim Parku Wodnym, które miało miejsce w poniedziałek 11.04.2016. Pytaliśmy o powody organizacji posiedzenia w tym miejscu, jego przebieg, plany pracy Komisji Rewizyjnej. Prosiliśmy rozmówców o ustosunkowanie się do wypowiedzi radnego Mariusza Brunki, który na wtorkowej (12.04) konferencji prasowej Projektu Chojnicka Samorządność uzasadniał swoją odmowę w pracach Komisji Rewizyjnej w dniu 11.04.2016. Nagranie przeprowadzono w salce, gdzie obradują komisje RM w ratuszu, w dniu 13.04.2016.

Brunka: Nie chcę występować w teatrze kukiełkowym - radny i członek Komisji Rewizyjnej Mariusz Brunka przedstawia swój komentarz o posiedzeniu komisji z 11.04.2016.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.