Red Devils w ratuszu z Pucharem Polski

Dodane: 2016-05-07

Zawodnicy, kadra szkoleniowa i zarząd klubu Red Devils wczoraj (6.05) pokazali w sali obrad Rady Miejskiej Puchar Polski w futsalu, który zdobyli w finale rozgrywanym w dniach 30.04 - 1.05 w Zduńskiej Woli.

Pokonali w nim drużyny Clearexu Chorzów oraz Rekordu Bielsko Biała. Gratulacje złożyli burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, przewodniczący Rady Miejskiej Mirosław Janowski, przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu w RM Maria Błoniarz - Górna. Obecni w ratuszu byli także pozostali radni z tej komisji. Burmistrz zadeklarował, że za kilka tygodni, oprócz pamiątkowych dyplomów od władz miasta, do Red Devils trafią także nagrody pieniężne za zdobycie Pucharu Polski. W czasie uroczystości prezes klubu Jakub Kiedrowski przedstawił wszystkich zawodników i działaczy zaangażowanych w uzyskanie sukcesu. Na miniaturce video burmistrz Arseniusz Finster oraz trener Oleg Zozulya, który odbiera dyplom. Chwilę później wszyscy obecnie odśpiewali trenerowi "Sto lat" z okazji niedawno obchodzonych urodzin.

Zapis transmisji meczu finałowego Red Devils z Rekordem Bielsko - Biała. Chojnice TV prowadziły ją na swej stronie dzięki uprzejmości realizatora TV Centrum ze Zduńskiej Woli.

Tagi: