×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Dyskutowali o audycie rządów PO - PSL z poseł D.Arciszewską - Mielewczyk


Dodane: 2016-05-17

W sali konferencyjnej CE-W wczoraj (16.05) odbyło się spotkanie poseł Doroty Arciszewskiej - Mielewczyk (PiS) z mieszkańcami miasta. Przewodnicząca sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej najwięcej czasu poświęciła na omówienie rządowego audytu dotyczącego działalności koalicji PO - PSL w minionych 8 latach oraz reakcji na niego przez polityków dzisiejszej opozycji. W dyskusji (od ok. 42 minuty) pojawiły się pytania dotyczące telewizji publicznej, ochrony zdrowia, powołania komisji śledczej ws. afery Amber Gold, zachowania opozycji ws. ratingu Polski, postulowano poprawić wychowanie patriotyczne w szkolnictwie. Spotkanie poprowadził Marcin Wałdoch, któremu na wstępie poseł Arciszewska pogratulowała obrony pracy doktorskiej o działalności Polonii w Nowej Zelandii. W spotkaniu wziął udział także poseł Aleksander Mrówczyński. Z dwugodzinnego spotkania zarejestrowaliśmy prawie 90 minut.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.