Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Co Jest Grane?


Dodane: 2018-09-23

Co Jest Grane? 

26 wrzesień (środa)

16.00 - Swięto Pieczonego Ziemniaka. Miejsce - strzelnica koła łowieckiego w Rytlu. W programie m.in. pokaz udzielania I pomocy, gry i zabawy, wspólne pieczenie ziemniaków i kiełbasek.

27 wrzesień (czwartek)

18.00 - Czwartkowe spotkania z przyrodą pt. „Grzyby lecznicze – zdrowie prosto z leśnych kapeluszy”. Miejsce - siedziba Parku Narodowego w Charzykowach (ul. Długa 33). Prelegentką będzie dr Barbara Grzesiak z Zakładu Biologii Środowiskowej, Wydziału Wojskowo-Lekarskiego z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

29 wrzesień (sobota)

10.00 do 20.00 - Chojnickie Dni Fantastyki. Miejsce - Hala Widowiskowo Sportowa Centrum Parku w Chojnicach. W programie: Konwent Cosplay, Turniej Komputronik ChojniceCup 2018, Komiksowo, turniej Hearthstone, konkursy i zabawy dla wszystkich, prezentacje klubów i stowarzyszeń, spotkanie autorskie, giełda książek i komiksów, pokazy stylizacji oraz pokaz mody MANGA. Wstęp wolny. 

30 wrzesień (niedziela)

10.00 do 17.00 - Chojnickie Dni Fantastyki. Miejsce - Hala Widowiskowo Sportowa Centrum Parku w Chojnicach. W programie: Konwent Cosplay, Turniej Komputronik ChojniceCup 2018, Komiksowo, turniej Hearthstone, konkursy i zabawy dla wszystkich, prezentacje klubów i stowarzyszeń, spotkanie autorskie, giełda książek i komiksów, pokazy stylizacji oraz pokaz mody MANGA. Wstęp wolny. 

15.00 - Otwarcie wystawy zdjęć  Patrycji Gierszewskiej i Krzysztofa Tyborskiego pt. "Ekshumacja". Powstały na terenie gminy Lipnica i Konarzyny podczas ekshumacji szczatków żołnierzy poległych w marcu 1945 r.

16.00 - Robert Biedroń w Czersku. Miejsce - Centrum Informacji Turystycznej w Czersku, ul. Kościuszki 27a (zaplecze UM). Chojnice TV przeprowadzi transmisję z tego wydarzenia.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video w artykule, to wywiad Jerzego Erdmana z Robertem Biedroniem, który przeprowadził w lipcu 2012 na chojnickim Starym Rynku. Kolejne spotkanie z mieszkańcami naszego regionu w Czersku w niedzielę 30.09. o g.16 w CIT.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.