Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

Dodane: 2020-09-18

Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach? 

18 wrzesień (piątek)

18.00 - Promocja książki historyka Adama Węsierskiego pt. Toksyczna agentura. Miejsce - sala widowiskowa GOK Konarzyny.

19 wrzesień (sobota)

16.00 - Mecz A-Klasy Kolejarz Chojnice - Jantar Pawłowo. Miejsce - stadion przy ul. Lichnowskiej w Chojnicach. 

16.00 - Wernisaż wystawy Kolekcje chojniczan – Wystaw się! Miejsce - podziemia kościoła gimnazjalnego. Organizator - stowarzyszenie Centrum Kultury Podziemia.

20 wrzesień (niedziela)

13.00 - Turniej „Baśki” o Mistrzostwo Pomorza i Kujaw. Miejsce - hala widowiskowo-sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi. Zapisy w dniu zawodów w godzinach 12.00 - 12.30.

18.00 - Koncert pt. „Bogurodzica i pieśni Maryjne” w wykonaniu zespołu wokalnego Jerycho pod dyrekcją Bartosza Izbickiego. Miejsce - Bazylika Mniejsza. Wstęp na koncert tylko w maseczkach i za okazaniem zaproszenia, które będzie można odebrać w Promocji Regionu Chojnickiego przy Stary Rynek 4 w środę i czwartek w godzinach od 9 do 16.

21 wrzesień (poniedziałek)

19.00 - DKF: XABO: KSIĄDZ BONIECKI (film dokumentalny, reżyserka filmu Aleksandra Potoczek była z kamerą także podczas wizyty bohatera filmu w II LO w Chojnicach). Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety: 15 zł, do nabycia w kasie ChCK lub przez Internet. 

24 wrzesień (czwartek)

18.00 - Czwartkowe spotkania z przyrodą: wykład Grażyny Jaszewskiej pt. „Zimorodek – królewski rybak żyjący w slumsach. Wyniki badań populacji lęgowej zimorodka w Zaborskim Parku Krajobrazowym”. Miejsce - siedziba Parku Narodowego w Charzykowach przy ul. Długiej 33. W wykładzie może uczestniczyć maksymalnie 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia pod numerem telefonu 52 3355127.

28 wrzesień (poniedziałek)

19.00 - DKF: Nędznicy (dramat prod. francuskiej). Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety: 15 zł, do nabycia w kasie ChCK lub przez Internet.

2 październik (piątek)

17.00 - Promocja książki historyka Adama Węsierskiego pt. Toksyczna agentura. Miejsce - siedziba OSP Charzykowy przy ul. Długiej 64.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Odnośniki do witryn internetowych w regionie

Repertuar kina w Chojnickim Centrum Kultury    Chata Kaszubska w Brusach-Jaglie    Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach    Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach    Gminne Centrum Kultury w Czersku    Gminny Ośrodek Kultury w Konarzynach     Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

---------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video w artykule, to zwiastun filmu o ks. A.Bonieckim. Jego projekcja w Chojnicach w dniu 21.09.2020.

Tagi: