Dzisiaj jest Sobota, 25 Listopada 2017 roku.

Poseł Ewa Lieder z Nowoczesnej spotkała się z mieszkańcami Chojnic


Dodane: 2016-05-24

Relacja ze spotkania poseł Ewy Lieder z Nowoczesnej z mieszkańcami Chojnic w salce konferencyjnej restauracji Sukiennice, które odbyło się wczoraj (23.05). Zapowiadany poseł Grzegorz Furgo, z powodu wyjazdu służbowego, nie przybył do Chojnic. W spotkaniu wziął udział kandydat Nowoczesnej z Chojnic do Sejmu z 2015 roku Marcin Starszak. Posłanka poinformowała czym zajmuje się w Sejmie, przedstawiła się zgromadzonym chojniczanom. Byli wśród nich m.in. inicjatorzy referendum ws. likwidacji Straży Miejskiej Artur Eichenlaub oraz Kamil Kaczmarek. W trakcie dyskusji Marcin Starszak zapowiedział nawiązanie z nimi współpracy. Pytania do poseł dotyczyły m.in. dyrektywy Unii Europejskiej, która wymusza wprowadzenie drastycznej podwyżki opłat za korzystanie ze środowiska, w tym za pobór wody; czy popiera wprowadzenie programu 500+; realizacji dopłat unijnych dla rolników; o ubój rytualny czy o sposobach na unikanie płacenia alimentów.

Więcej zdjęć ze spotkania poseł E.Lieder.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.