×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

TBS czeka na wnioski chętnych na mieszkania nowe i używane


Dodane: 2016-06-10

Wywiad z pracownikiem Chojnickiego TBS sp. z o.o. inspektorem Januszem Franckowskim, który wyjaśnia, w jaki sposób wynająć mieszkanie używane i nowe w zasobach tej komunalnej spółki. W rolę potencjalnego wnioskodawcy wcielił się Jerzy Erdman z Chojnice TV. Dowiedział się o warunkach ubiegania się o wynajem; rodzajach mieszkań; lokalizacji domu o 24 mieszkaniach, którego budowa ma ruszyć jesienią 2016 roku przy ul. Kartuskiej 5; wielkości i wyposażeniu standardowego mieszkań; wysokości comiesięcznej faktury za mieszkanie. W czasie wizyty z kamerą w domach przy ul. Wielewskiej i Kartuskiej, obejrzał osiedlową świetlicę, pomieszczenia na przechowywanie rowerów i suszenie prania, centralkę monitoringu video dla Kartuskiej 9, sprawdził wielkość parkingów, działanie myjni samochodowej oraz wyposażenia placu zabaw. Był też w miejscu, gdzie stanie kolejny budynek mieszkalny o adresie Kartuska 5. Nagranie z 9.06.2016.

Materiał promocyjny. Miniaturka video przedstawia widok elewacji południowej Kartuskiej 5. Pozostałe widoki elewacji w PDF oraz rzut kondygnacji I piętra na stronie TBS Chojnice. "Poradnik Najemcy" z informacjami m.in. o warunkach wynajęcia mieszkań, partycypacjach, rodzajach mieszkań czy średnim koszcie utrzymania mieszkania można znaleźć w tym miejscu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.