×
Dzisiaj jest Środa, 24 Lipca 2019 roku.

Skrót meczu GKS Katowice - Chojniczanka 1 - 1

Dodane: 2016-08-15

Skrót meczu GKS Katowice - Chojniczanka, który zakończył się remisem 1 - 1. Nagranie zrealizowane 13.08.2016 przez GKS Katowice.

"Chojniczanka zremisowała w Katowicach 1:1. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy prowadzenie objęli już w trzeciej minucie. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Chojniczanki. W 9 minucie Paweł Zawistowski uderzył w słupek po strzale z rzutu wolnego i Bartłomiej Niedziela z najbliższej odległości trafił do siatki.

3 KOLEJKA 1 LIGA: GKS KATOWICE – CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:1 (1:1)
1:0 – Tomasz Foszmańczyk (3′)
1:1 – Bartłomiej Niedziela (9′)
CHOJNICZANKA: Michał Dumieński – Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Jacek Podgórski – Jakub Biskup (68′ Michał Jakóbowski), Paweł Zawistowski, Mariusz Kryszak, Rafał Grzelak (76′ Andrzej Rybski), Bartłomiej Niedziela (68′ Łukasz Kosakiewicz) – Patryk Mikita

ŻÓŁTE KARTKI: Foszmańczyk, Sobków – Biskup, Niedziela, Podgórski

Biuro Prasowe MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice"