×
Dzisiaj jest Wtorek, 10 Grudnia 2019 roku.

Olek Knitter pokazał na fotografiach drogę KS Kolejarz do A - Klasy


Dodane: 2016-11-19

Dziś (19.11) fotoreporter i dziennikarz chojnickiego oddziału Gazety Pomorskiej Aleksander Knitter pokazał zbiór zdjęć, w których dokumentował drogę piłkarskiej drużyny KS Kolejarz Chojnice z B - klasy do A - klasy.

Powstawały podczas treningów, w szatni i na meczach (także wyjazdowych) od wiosny 2015 roku (B-klasa) do końca sezonu 2015/2016, kiedy to zespół grał w A - klasie. Na ekranie telewizora w trakcie imprezy natomiast można było obejrzeć zdjęcia z ostatniego meczu derbowego I drużyn MKS Chojniczanka i KS Kolejarz, który miał miejsce wiosną 2008 roku. W barze "Stacja Kolejarz", który mieści się w budynku klubowym przy stadionie KS Kolejarz przy ul. Lichnowskiej, pokazano także materiały archiwalne klubu ze zbioru jego działacza Stanisława Kuklińskiego. Wystawa będzie czynna do końca listopada.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.