Kinga Kucharska na turnieju TPH wygrała zdjęcie z autografem Lewandowskiego

Dodane: 2017-01-08

W hali Centrum Park odbyła się wczoraj (sobota 7.01) trzecia edycja  Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przyjaciół Hospicjum.

W trzech "kolorowych" drużynach zagrali samorządowcy, przedsiębiorcy oraz lekarze. Nie zabrakło w nich także osób związanych z MKS Chojniczanka, jak Leszek Bartnicki (dziś prezes Motoru Lublin) czy Paweł Iwanicki. W bramce Żółtych  świetnie bronił gospodarz obiektu prezes Centrum Park Mariusz Paluch. Jego kolega z drużyny, ordynator Witold Armada, kilka razy udzielał I pomocy kontuzjowanym zawodnikom. W czasie turnieju konferansjerami był jeden z organizatorów ks. Tomasz Mońko oraz Zdzisław Łasicki. Po raz pierwszy w historii turnieju wszystkie trzy drużyny zdobyły po 3 punkty. O wyłonieniu zwycięzcy zdecydował lepszy stosunek zdobytych bramek. I miejsce - Biali (11 - 9), z Pomarańczowymi 7 - 4, z Żółtymi 4 - 5; II miejsce Pomarańczowi (6 - 7), z Białymi 4 - 7, z Żółtymi 2 - 0; III miejsce Żółci (5 - 6).

0.00 - otwarcie turnieju przez Małgorzatę Kaczmarek.

0.40 - mecz Żółci - Pomarańczowi: 2 - 0.

26.54 - mecz Biali - Żółci: 4 - 5.

53.30 - mecz Biali - Pomarańczowi: 7 - 4.

1.06.40 - w przerwie meczu losowanie nagród w loterii fantowej. Zdjęcie Roberta Lewandowskiego z jego autografem przypadło Kindze Kucharskiej.

1.24.25 - ogłoszenie wyników, wręczenie okolicznościowego pucharu kapitanowi zwycięskiej drużyny Białych Leszkowi Bartnickiemu.

Zapis transmisji Turnieju.

Tagi: