Dzisiaj jest Sobota, 26 Maja 2018 roku.

Gwiazdami Dni Chojnic będą Elektryczne Gitary oraz Patrycja Markowska


Dodane: 2017-05-15

Gwiazdami czerwcowych Dni Chojnic będą Elektryczne Gitary oraz Patrycja Markowska. Pierwsi wystąpią w piątek 23.06, natomiast córka wokalisty z Perfectu w sobotę 24.06. Ostatniego dnia święta miasta śpiewać będzie tenor Andrzej Kubacki, a covery Czerwonych Gitar wykona zespół Trzy Gitary. Tradycyjnie też pokażą się uczniowie chojnickich szkół oraz lokalne zespoły. Te informacje przekazał na dzisiejszym (15.05) posiedzeniu Komisji Kultury prezes Promocji Regionu Roman Guzelak. Budżet Dni oszacował na ok. 130 tys. zł, z czego 100 tys. zł będzie z budżetu miasta. Reszta będzie pochodzić od sponsorów. Na imprezie wystąpią ponadto dwa zespoły z partnerskiego miasta na Białorusi Mozyr. To miasto będzie miało także dwa stoiska na Jarmarku. Kazimierz Jaruszewski przekazał, że pierwszego dnia, czyli w piątek 23.06 o g.17 w sali obrad Rady Miejskiej odbędzie się konferencja naukowa o chojnickich regionalistach. Jej organizatorem jest Chojnickie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. Na miniaturce video zdjęcie z uroczystości otwarcia Dni Chojnic w 2016.

Informacje dla zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świętojańskim i Prezentacjach Gospodarczych.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.