Dzisiaj jest Sobota, 26 Maja 2018 roku.

Rajd rowerowy po Kosznajderii tym razem przez Ogorzeliny do Lichnów


Dodane: 2017-05-16

VII Kosznajderski Rajd Rowerowy, organizowany przez LGD Sandry Brdy, wyruszy 27 maja (sobota) o g.11 spod ZSP nr 2 przy ul. Angowickiej w Chojnicach. Trasa będzie wiodła ścieżkami rowerowymi i drogami o nawierzchni asfaltowej. Meta jest w Lichnowach, a przystanki będą w Angowicach, Nowym Dworze, Ogorzelinach i Sławęcinie. Zgłoszenia można dokonać osobiście w biurze LGD Sandry Brdy, ul. Wysoka 3/212, Chojnice; lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@sandrybrdy.pl Warunki uczestnictwa (m.in.) posiadanie dowodu tożsamości (legitymacji szkolnej), posiadanie karty rowerowej lub prawa jazdy, uiszczenie opłaty startowej w wysokości 10 zł. Informacje o rajdzie przekazała na konferencji prasowej w UG Chojnice 11.05.2017 prezes LGD Sandry Brdy Grażyna Wera - Malatyńska. Miniaturka video jest zdjęciem z edycji 2015 Rajdu, kiedy jego uczestnicy zwiedzili kościół w Ostrowitem.

Regulamin Rajdu w PDF.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.