Dzisiaj jest Sobota, 26 Maja 2018 roku.

W siedzibie LGR Morenka wkrótce konferencja o turystyce rowerowej


Dodane: 2017-05-16

W czwartek 18 maja w Międzyregionalnym Centrum Współpracy i Promocji w Charzykowach rozpocznie się Pomorskie Forum Turystyczne. Jego organizatorami są Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz gospodarz konferencji - Stowarzyszenie Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka "Morenka". Spotykają się na Forum przedstawiciele najważniejszych organizacji i instytucji zajmujących się promocją naszego województwa oraz poszczególnych regionów. Głównym tematem będą szlaki rowerowe. W czasie debaty będzie dyskutowany pomysł połączenia Kaszubskiej Marszruty z trasami rowerowymi pozostałej części województwa. Część wykładowa rozpocznie się 18.05 (czwartek) o godzinie 9.30. Informacje z konferencji prasowej w UG Chojnice w dniu 11.05.2017 prezes LGR Morenka Grażyna Wera - Malatyńska. Miniaturka video jest zdjęciem z konferencji przeprowadzonej przez LGR Morenka w 2016 roku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.