Dzisiaj jest Sobota, 26 Maja 2018 roku.

Zapoznali się z warunkami i zagrożeniami na holenderskim rynku pracy


Dodane: 2017-05-17

W drugim dniu (środa 17.05) cyklu wykładów na temat warunków istniejących na holenderskim rynku pracy i zagrożeń występujących na nim, w sali konferencyjnej CE-W spotkali przedstawiciele urzędów pracy, MOPS, szkół średnich. Organizatorami spotkania byli Starosta Chojnicki, Powiatowy Urząd Pracy, Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie. Współpracowała Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu "La Strada". W relacji znalazło się otwarcie spotkania i przedstawienie prelegentów - Urszuli Kozłowskiej z Ambasady Królestwa Niderlandów oraz Joanny Garnier z Fundacji "La Strada"; oraz prelekcja, a w zasadzie wywiad, przeprowadzony przez Joannę Garnier z uczestnikami na temat "Sytuacja migracyjna w regionie".


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.