Dzisiaj jest , 18 Marca 2018 roku.

Wójt ma pomysł na lokalizację Centrum Żeglarstwa w Charzykowach


Dodane: 2017-05-19

Wójt Zbigniew Szczepański przedstawił pomysł na lokalizację Centrum Żeglarstwa w Charzykowach. Miałoby powstać na gminnej działce o powierzchni 0,55 ha w pobliżu siedziby LGR Morenka, pomiędzy promenadą, a ul. Kaczeńców. Chciałby, aby było gotowe na 100 - lecie żeglarstwa w Charzykowach, czyli za 5 lat. Miałoby składać się z wypożyczalni sprzętu pływającego oraz Muzeum Żeglarstwa. Ta część Centrum byłaby o wysokości 12 m, by zmieścić w środku żaglówkę. Koszt szacowany jest na 2 - 3 mln zł. W czasie obchodów 95 - lecia żeglarstwa i 20 - lecia festiwalu szant Gmina zamierza ogłosić konkurs na opracowanie koncepcji Centrum. Na miniaturce video zdjęcie satelitarne z terenem, na którym ma stanąć Centrum Żeglarstwa. Nagranie z konferencji prasowej wójta z 11.05.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.