×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwca 2019 roku.

W SP 1 nauczyciele wystawili dzieciom Bajkowy spektakl


Dodane: 2018-10-29

W jednym z nagrywanych przez Chojnice TV spektakli wystawianych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach dla swych uczniów w rolę Krasnala wcieliła się Ewelina Głomska, która w miniony piątek 26.10 została zamordowana przez swego męża. Rodzinie Zmarłej składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

Tradycyjnie w Dniu Dziecka (1.06.2017) nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach zaprezentowali swoim uczniom w auli przedstawienie pt. Bajkowy spektakl. Wystąpiły w niej postacie z różnych bajek, które miały za zadanie ... odciągnięcie dzieci od smartfonów, tabletów i laptopów.

Po raz pierwszy wzięła w niej udział s.Bernarda. Była jednym z Krasnoludków. Pozostałe Krasnoludki, to: Ilona Szulc, Anna Kłodzińska, Iwona Stanek, Iwona Martyniuk, Urszula Michalik i EWELINA GŁOMSKA. Narratorami były Jagoda Wenderska oraz Dorota Czarnowska. Ponadto: Królewna - Klaudia Grabowska, Śnieżka - Marcelina Pestka, Czerwony Kapturek - Justyna Kozakiewicz, Wilk - Michał Leszczyński, Małgosia - Lucyna Skórczewska, Jaś - Arkadiusz Gierszewski, Kot w butach - Mirosława Fedde, Baba Jaga - Anna Redzimska. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.