×
Dzisiaj jest Wtorek, 22 Stycznia 2019 roku.

Miejska inauguracja roku szkolnego 2017-18 była w nowym przedszkolu


Dodane: 2017-09-04

Miejska inauguracja roku szkolnego 2017/18 w Chojnicach była w nowym przedszkolu samorządowym. Otrzymało nr 3.

Ten sam numer nosi szkoła podstawowa przy ul. Dworcowej, w której przedtem mieściły się oddziały przedszkolne przeniesione do nowego przedszkola. Na jego siedzibę przeznaczono część pomieszczeń w wygasającym Gimnazjum nr 1 przy ul. Młodzieżowej. W czasie uroczystości przedstawiono nową kadrę PS nr 3, podziękowano wszystkim zaangażowanym w adaptację pomieszczeń - projektantowi, wykonawcom, pracownikom Wydziału Budowlano - Inwestycyjnego w UM Chojnice, burmistrzowi Chojnic Arseniuszowi Finsterowi oraz miejskim radnym. Po przecięciu wstęgi poświęcenia odnowionych pomieszczeń oraz krzyży, które w nich zawisną, dokonał ks. proboszcz w Bazylice Mniejszej Jacek Dawidowski. Następnie goście wraz z rodzicami i dziećmi udali się na zwiedzanie przedszkola i placu zabaw.

Fotogaleria z uroczystości w Przedszkolu Samorządowym nr 3 oraz w Szkole Podstawowej nr 8.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.