×
Dzisiaj jest Wtorek, 22 Stycznia 2019 roku.

Zainaugurowali nowy rok szkolny w odtworzonej SP - 8


Dodane: 2017-09-05

W odtworzonej po prawie 20 latach Szkole Podstawowej nr 8 w Chojnicach przy ul. Młodzieżowej 44 ponownie zainaugurowano rok szkolny.

Przed uroczystością dyrektor tej placówki Małgorzata Henszke pokazała gościom - władzom miasta, radnym i dziennikarzom, odnowione pomieszczenia, w których będą się uczyć dzieci z klas pierwszych. W holach tej szkoły pojawiły się szafki na przybory dla uczniów, a w salach nowe ławki i wyposażenie. Powstała także odrębna świetlica dla uczniów klas I - IV. Odświeżono także stołówkę. Na zakończenie uroczystości dzieci z SP nr 3 zaprezentowały program artystyczny, a uczennice z Gimnazjum nr 1 ząśpiewały kilka coverów, w tym i utwór Marka Grechuty. Nagranie z 4.09.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.