Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Wiceprezydent Warszawy i Wicestarosta Chojnicki zagrali w jednej drużynie


Dodane: 2017-09-17

Jak co roku we wrześniu ks. Tomasz Mońko, proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej, zorganizował na stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza charytatywny mecz piłki nożnej z udziałem lokalnych VIP-ów, przedsiębiorców oraz byłych i aktywnych piłkarzy.

Tym razem celem była zbiórka pieniędzy na pomoc poszkodowanym w nawałnicy z 11.08.2017. Ta data, termin rozgrywania meczu oraz słowa "Pomagamy po nawałnicy" znalazły się na okolicznościowych koszulkach, w których zawodnicy obydwu drużyn wbiegli na boisko i pozowali do zdjęć. W drużynie nr 1 na bramce stanął Michał Kartuszyński, a w polu biegali m.in. Dariusz Pasieka, wychowanek Chojniczanki i zawodnik m.in. Zawiszy Bydgoszcz, Leszek Szank, wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski oraz Wicestarosta Chojnicki Marek Szczepański. W bramce ich przeciwników stanął Paweł Skiba. Dostępu do niej bronili m.in. Karol Ostrowski, wychowanek Chojniczanki Patryk Buława, Marek Szank, Wojciech Libera. Sędzią meczu był Mariusz Hope z Chojnic. W przerwie meczu były licytowane 3 zestawy reprezentacyjnych szalików z kompletem zdjęć piłkarzy z narodowej oraz koszulka z autografem prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Mecz zakończył się wynikiem 2 - 0, zbiórka pieniężna i licytacja fantów przyniosła 4201 złotych. Niestety, trybuny stadionu świeciły pustkami, mimo pięknej pogody. Przed pierwszym gwizdkiem minutą ciszy uczczono pamięć ofiar śmiertelnych nawałnicy.

Nagranie z 16.09.2017. zawiera obszerne fragmenty I połowy meczu oraz uroczystość jego otwarcia. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.