×
Dzisiaj jest Środa, 01 Kwietnia 2020 roku.

Kazimierz Poteracki oraz Bogdan Gruchała przygotowują się do walki wieczoru


Dodane: 2017-09-21

Nestorzy chojnickiego boksu - Kazimierz Poteracki oraz Bogdan Gruchała, przygotowują się do walki wieczoru na Gali z okazji X - lecia Boxing Team Chojnice Marcina Gruchały.

Zwycięzca odbierze puchar ufundowany przez Burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera. Gala odbędzie się w hali widowiskowo - sportowej Centrum Park. Organizację imprezy wspiera Miasto Chojnice. Podczas Gali odbędzie się licytacja gadżetów i pamiątek bokserskich, z której całkowity dochód trafi do jednej z rodzin poszkodowanej podczas sierpniowej nawałnicy. Chojnice TV z kamerą zajrzało wczoraj (20.09) na trening uczestników walki wieczoru, rozmawiało z nimi o stanie przygotowań. Poprosiliśmy także pomysłodawcę i organizatora Gali Marcina Gruchałę o przedstawienie jej programu i pozostałych uczestników.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.