×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Weterani chojnickiego boksu skrzyżowali rękawice na VI Gali Boxing Team


Dodane: 2017-10-01

Weterani chojnickiego boksu - Bogdan "Tata" Gruchała oraz Kazimierz "Papa" Poteracki, skrzyżowali rękawice na VI Gali Boxing Team.

Była to walka wieczoru na imprezie z okazji 10 - lecia klubu Boxing Team Chojnice założonego przez Marcina Gruchałę, syna Bogdana Gruchały. Obaj zawodnicy mają na koncie po ponad 100 walk. Bogdan Gruchała 196, Kazimierz Poteracki 152. Sekundantami byli znani pięściarze, także i członkowie rodziny. Pierwszego z nich Paulina Gruchała oraz Wojciech Gruchała; drugiego Piotr Poteracki oraz Łukasz Drzewicki. W ringu sędziował Krzysztof Wójcik, wychowanek Kazimierza Poterackiego. Konferansjerami byli Sławomir Ciara oraz Marcin Gruchała. Pojedynek, składający się z trzech rund po 1 minucie, został uznany za remisowy. Po jego zakończeniu burmistrz Chojnic Arseniusz Finster wręczył obydwu herosom chojnickiego boksu, jak stwierdził na ringu, swoje puchary. Własne nagrody oraz od jednego ze sponsorów przekazał uczestnikom pojedynku Mariusz Paluch, który w 2008 w tym samym miejscu spotkał się na ringu z prezesem Boxing Team, ówczesnym miejskim radnym, Andrzejem Mielke. Pojedynek był wtedy transmitowany przez TVN24. Były to zaproszenia dla dwóch osób na uroczystą kolację oraz kryształowe puchary ze specjalną dedykacją. Publiczność, która szczelnie wypełniła halę sportową Centrum Park, owacją na stojąco podziękowała Bogdanowi Gruchale oraz Kazimierzowi Poterackiemu za zaanagażowanie w walkę i lata dokonań dla chojnickiego boksu.

Nagranie z 30.09.2017. Część I relacji z Gali.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.