Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Na Starym Rynku ponownie tańczono poloneza


Dodane: 2017-10-09

Na Starym Rynku ponownie wiele par tańczyło poloneza, ale tym razem nie poprawiano rekordu Guinessa, a był on jednym z elementów II edycji Miejskiego Dnia Tańców Ludowych.

Jego pomysłodawcą i organizatorem był stypendysta Burmistrza Chojnic Wojciech Chylewski. W bieżącym roku zobaczyliśmy nie tylko uczniów chojnickich szkół (Szkoła Podstawowa nr 1, Technikum nr 3) czy z regionu (Zespół Szkół w Swornegaciach), tancerzy i muzyków z zespołu Kaszebe oraz członków Stowarzyszenia Dworek Polski, ale i gości z Ośrodka Kultury Lutowo w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim z województwa kujawsko - pomorskiego. Pomiędzy nimi uwijał się wulkan energii, czyli Wojciech Chylewski, prowadzący Centrum Rozwoju Artystycznego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.