Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Marek Szczepański przemawiał na konwencji Platformy Obywatelskiej


Dodane: 2017-10-24

Marek Szczepański, działacz PO, radny powiatowy i wicestarosta chojnicki, zabrał głos na Krajowej Konwencji Platformy Obywatelskiej w Łodzi w sobotę 21.10.2017.

W swej wypowiedzi nawiązał m.in. do sierpniowej nawałnicy, która przeszła przez nasz region. Apelował do władz państwa, by złożyła wniosek do Komisji Europejskiej, gdyż samorządy potrzebują pomocy finansowej. W serdecznych słowach podziękował samorządom z całej Polski, które udzieliły pomocy finansowej i rzeczowej, wolontariuszom, strażakom i wszystkim zaangażowanym w usuwanie skutków nawałnicy. Popierał takie pomysły przewodniczącego Grzegorza Schetyny, przedstawione w "totalnej propozycji", jak wybór Starosty przez mieszkańców i likwidację urzędów wojewódzkich.

Nagranie zrealizowane przez Platformę Obywatelską RP.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.