Dzisiaj jest Piątek, 17 Sierpnia 2018 roku.

Konferencja prasowa Projektu Chojnicka Samorządność z 23.10.2017


Dodane: 2017-10-24

Konferencja prasowa Stowarzyszenia Projekt Chojnicka Samorządność z 23.10.2017. Odbyła się w sali konferencyjnej Wszechnicy Chojnickiej.

0.00 - Mariusz Brunka przedstawia kandydatkę PChS w grudniowych wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej na osiedlu Hallera - Kornelię Żywicką; "Wystawienie przez Komitet burmistrza Marcina Łęgowskiego (stracił mandat w tym okręgu w 2017 - przyp. Chojnice TV) jest nieodpowiedzialnością"; "kampania wyborcza będzie pozytywna"; kandydatka: "Będę dbać o interesy mieszkańców. (...)  Czas na zmiany.", w połowie listopada odbędzie się na osiedlu Hallera festyn wyborczy; PChS zamierza zorganizować debatę kandydatów; 

13.40 - Marzenna Osowicka: "Nie tylko uczniowie ZSP nr 1 w Chojnicach oraz II LO zasłużyli na stypendia naukowe Starosty Chojnickiego niedawno wręczane."

16.15 - Artur Eichenlaub: "Odbyłem już 2 spotkania z burmistrzem ws. zaangażowania mnie na funkcję jego pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych. Wkrótce kolejne."; o pomysłach na swą działalność.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Chojnice TV wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.