Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Pan Gancewski humoreskami i gitarą ubarwił promocję Kwartalnika


Dodane: 2017-10-29

Występ Dariusza Gancewskiego z zespołem, humorysty i gawędziarza, z zawodu nauczyciela, dyrektora SP w Stołcznie w powiecie człuchowskim, wypełnił "część artystyczną" piątkowej (27.10) promocji nr 21 Kwartalnika Chojnickiego.

Wywiad z nim do bieżącego numeru przeprowadziła Anna Maria Zdrenka. Zatytułowany jest "Humor jest nam potrzebny jak powietrze". I nie raz podczas prawie godzinnego występu, w którym towarzyszyli jemu na gitarze Adam Gawroński (instruktor teatralny, którego uczennicą była Maria Żmuda - Trzebiatowska) oraz Andrzej Zieliński na organach elektronicznych (członek zespołu Dixie Band), udowadniał doprowadzając uczestników promocji do gromkiego śmiechu swymi często rubasznymi humoreskami. Nazywał je "rozpraszankami". Podczas promocji można było nabyć zbiór jego humoresek pt. Biszkopty. Zapis występu jest II częścią relacji z promocji Kwartalnika Chojnickiego, która odbyła się w Czytelni MBP w Chojnicach.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.