Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Pierwszaki z nowej SP 8 pasowane na uczniów


Dodane: 2017-10-31

Wczoraj (31.10.2017) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci z czterech klas pierwszych.

Wzięli w niej udział także ich rodzice. Nim dyrektor Małgorzata Henszke dokonała aktu pasowania wielkim ołówkiem wszystkich pierwszaków, musieli oni zdać "egzamin" poprowadzony przez władcę Królestwa Szkołolandii króla Ołówko z małżonką. Dzieci pod okiem swych wychowawczyń recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wskazywały, która flaga jest Polski, podawały zasady prawidłowego przejścia przez jezdnię oraz właściwego zachowania w szkole. Ślubowanie złożyły nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Było to wykonane przy sztandarze Gimnazjum nr 1, ale dyrektor Małgorzata Henszke zapowiedziała, że rozpoczynają się starania o wykonanie nowego dla Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.