Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Maciej Jarczyński zaprezentował swój film dokumentalny i obrazy


Dodane: 2017-11-04

Maciej Jarczyński zaprezentował wczoraj (3.11) w Collegium ARS swój film dokumentalny  „Więcej niż śpiew” oraz cykl obrazów "Klatki kluczowe".

Stypendystę Burmistrza Chojnic przedstawił w salce w podziemiach kościoła gimnazjalnego jego nauczyciel historii z LO im. Filomatów Chojnickich Bogdan Kuffel. Tam też była okazja obejrzeć 25 minutową wersję filmu dokumentalnego Macieja Jarczyńskiego, którego bohaterami są członkowie Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Jest jego reżyserem, scenarzystą, autorem zdjęć i montażystą. Przyznał przed projekcją, że chciałby w niedalekiej przyszłości podjąć się reżyserii filmu fabularnego długometrażowego. Po obejrzeniu filmu uczestnicy wydarzenia przenieśli się na najwyższą kondygnację kościoła, czyli strych, gdzie została ustawiona wystawa obrazów. Czynna będzie do 30 listopada po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – 52 397 22 15.

Więcej o dziełach Macieja Jarczyńskiego na stronie ChCK.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.