×
Dzisiaj jest Czwartek, 13 Grudnia 2018 roku.

Tylko kilka organizacji pozarządowych było na spotkaniu w ratuszu


Dodane: 2017-11-08

Wczoraj (wtorek 7.11) w sali obrad RM odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu miasta Chojnice. Poprowadził je wiceburmistrz Edward Pietrzyk. Niestety, wzięli w nim udział delegaci jedynie kilku organizacji.

W BIP UM Chojnice wykaz tychże organizacji liczy ... 97 pozycji. Jest w nim 50 stowarzyszeń społecznych i zawodowych, 5 fundacji, 20 stowarzyszeń sportowych, 7 uczniowskich klubów sportowych i 15 stowarzyszeń kulturalnych. W dyskusji (od 39.20) jedyne głosy dotyczyły sposobu zawiadamiania przez organizatorów działaczy. Narzekali oni na brak wykorzystania poczty elektronicznej, a skupieniu się na umieszczeniu zapowiedzi w lokalnych mediach i na stronie internetowej UM Chojnice.

0.00 - otwarcie spotkania przez wiceburmistrza Edwarda Pietrzyka.

2.00 - Grzegorz Piekarski z UM Chojnice. Relacja zawiera końcowy fragment z wypowiedzią na temat konkursu grantowego i naboru do komisji konkursowej. Do wczoraj nikt się do nie zgłosił.

9.00 -  Edward Pietrzyk o przebiegu konsultacji Programu Współpracy z NGO w 2018.

15.15 - Michał Karpiak z UM Chojnice o drobnych inicjatywach rewitalizacyjnych zaplanowanych w projekcie „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach”.

24.40 - Grażyna Wera - Malatyńska i Adam Rogala z LGR Morenka o ofercie projektu „Silne Organizacje = Aktywni Obywatele” realizowanego przez Chojnicką Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych, w tym: możliwości bezpłatnej promocji organizacji w mediach, oferta szkoleń i spotkań dla organizacji pozarządowych zaplanowanych do końca 2017 roku.

39.20 - wystąpienie wiceburmistrza Edwarda Pietrzyka, dyskusja.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.