×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Z Gorzowa do Chojnic na spotkanie z Miłoszewskim


Dodane: 2017-11-24

Wczoraj (23.11) w Czytelni Miejskiej dla licznie zebranej publiczności, w tym i z Gorzowa Wlkp., promował swoją najnowszą książkę pt. „Jak zawsze” Zygmunt Miłoszewski, znany powieściopisarz, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych.

Rozmowę z pisarzem poprowadził Marcin Szopiński – nauczyciel języka polskiego z  II LO im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach. Spotkanie, jak i cały dwudniowy pobyt pisarza w Chojnicach, zorganizowane zostało przez ruch Kultura Niepodległa. Pisarz przybył do naszego miasta na swój koszt i nie pobiera wynagrodzenia za promocję książki czy inne spotkania. Oczywiście tematem nr 1, była praca nad książką "Jak zawsze" i jej zawartość. Pracownicy księgarni Cooltura z podchojnickiej galerii handlowej sprzedawali ją w promocyjnej cenie. Chojnice TV zapytało pisarza, czy jego dzieło jest scenariuszem filmowym oraz czy planuje ją wysłać reżyserowi "Ambassady" Juliuszowi Machulskiemu. Okazało się, że już to zrobił. Spotkanie w Chojnicach było pierwsze w Polsce po rozpoczęciu sprzedaży (22.11.2017) w księgarniach "nieinternetowych". 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.