×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

Stali 3 godziny w kolejce, by dostać puszkę Coca - Coli w kultowej ciężarówce


Dodane: 2017-12-03

Dziś (3.12) na chojnickim Starym Rynku tysiące mieszkańców miasta i zapewne także z okolicznych miejscowości, sądząc po długości korków na głównych ulicach, zjawiło się na nim, by odwiedzić słynną ciężarówkę Coca - Coli.

Mimo zimna nie brakowało chętnych, by czasem i trzy godziny spędzić w kolejce po puszkę napoju wydawaną w ciężarówce o długości 14,5 m, ponad 4 m wysokości, z 450-konnym silnikiem i 13-biegową skrzynią. Jest oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych. Na Starym Rynku była okazja zrobić zdjęcie w Pokoju Świętego Mikołaja oraz na specjalnych podestach przy kultowej ciężarówce, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować własną puszkę Coca-Coli. Fani nowych technologii mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja.

Zapis transmisji na żywo na FB o dł. ponad 11 minut.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.