×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

Ryszard Stopa zauroczył widownię w Sukiennicach na wieczorze pieśni żydowskiej


Dodane: 2017-12-04

W piątkowy (1.12) wieczór, przy koszernym jedzeniu, licznie zgromadzona w restauracji Sukiennice publiczność mogła wziąć udział w Wieczorze pieśni i kultury żydowskiej.

Wystąpił na nim Ryszard Stopa, któremu akompaniował Łukasz Rolbiecki. Wykonał nie tylko pieśni jednoznacznie kojarzące się z krainą pomiędzy Morzem Martwym, a Morzem Śródziemnym, jak "Gdybym był bogaty" (28.20) czy "Shalom alechem" (21.45), ale i utwory z repertuaru polskich artystów, takie jak "Zaśpiewaj mi piosenkę" Edyty Geppert (0.00), "Taki kraj" Jana Pietrzaka (9.00), "Groszki i róże" Ewy Demarczyk (12.00) czy "Życie jak wino" Krzysztofa Krawczyka (18.15). Na prośbę swych przyjaciół zaśpiewał im standard Georga Gershwina "Summertime" (23.20).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.