×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Ryszard Stopa świętował koncertem 25-lecie śpiewania na scenie


Dodane: 2017-12-11

Ryszard Stopa zaprosił swych sympatyków i przyjaciół na kameralny koncert z okazji 25-lecia śpiewania na scenach do Collegium ARS w podziemiach chojnickiego kościoła gimnazjalnego.

Akompaniował jemu na gitarze Piotr Pawlicki, dbał o nagłośnienie Łukasz Rolbiecki. Na swój specjalny koncert Ryszard Stopa zaprosił przyjaciela Wojciecha Koniuszko (od 2.15 autor i jego obrazy), którego obrazy także znalazły się w Collegium ARS. Jedną z zaproszonych osób była jego nauczycielka z LO im. Filomatów Chojnickich Teresa Ziółtkowska, u której w klubie "Pod budą" zadebiutował recytacją wiersza. Swymi wspomnieniami z tego okresu (od 17.40) obydwoje podzielili się na scenie. Ryszard Stopa nie omieszkał przypomnieć ten wiersz. Nagranie z 9.12.2017.

Więcej o imprezie i artystach na stronie ChCK, organizatora benefisu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.