×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Thuy Tran Dinh poprowadził w restauracji Sukiennice Wieczór Wietnamski


Dodane: 2017-12-16

Pochodzący z Wietnamu właściciel Restauracji Sukiennice Thuy Tran Dinh, czyli Pan Janek, w piątkowy (15.12) wieczór w szczelnie wypełnionej sali swego lokalu poprowadził Wieczór Wietnamski.

Była to kolejna impreza z cyklu "Kulinarna i muzyczna podróż dookoła świata". Gwiazdą muzyczną był Ngo Hong Quang, który zagrał na gitarze oraz na tradycyjnych wietnamskich instrumentach, takich jak gong strunowy czy drumla. Występowali także i inni artyści pochodzący z ojczyzny Pana Janka. Tak właśnie także nazywa go wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański, który (od 30.20 min.) w imieniu swoim i burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera podziękował jemu za bycie ambasadorem Polski w Wietnamie i Wietnamu w Polsce. Osobno podziękował za pomoc udzielaną przez Restaurację Sukiennice po sierpniowej nawałnicy wolontariuszom pracującym przy usuwaniu jej skutków wręczając dwujęzyczne (po polsku i angielsku) wydawnictwo o naszym kraju. W trakcie Wieczoru nie zabrakło i pokazu slajdów z Wietnamu i opowieści o tym kraju w wykonaniu gospodarza imprezy.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.