×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

W auli SP1 kolędy i pastorałki zaśpiewały wszystkie klasy


Dodane: 2017-12-20

W auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach, jak co roku w grudniu, kolędy i pastorałki zaśpiewały reprezentacje wszystkich klas, także i zerówki. W bieżącym roku również jedna z klas z b.Gimnazjum nr 2, z którą SP1 dzieli szkolne podwórze i boisko.

Były i tradycyjne kolędy, i pastorałki polskie (m.in. De Su "Kto wie") i angielskojęzyczne. Uczniowie z reguły mieli ubrane świąteczne akcenty i przebrania. Na koniec kolędę "Przybieżeli do Betlejem" zaśpiewali ... nauczyciele. Największy entuzjazm i doping wśród uczniów miała S.Bernarda. W auli można było także obejrzeć wystawę szopek bożonarodzeniowych.  Większość z nich miała chojnickie akcenty, jak ratusz czy kościoły na Starówce. Nie zabrakło i stadionu Chojniczanki z wynikiem na tablicy 3 - 1 dla gospodarzy. Fotogaleria z koncertu.

Nagranie z 19.12.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.