×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Zamiast G. Schetyny M. Szczepański wręczył czek dla poszkodowanych w nawałnicy


Dodane: 2017-12-22

Wicestarosta Chojnicki Marek Szczepański, działacz Platformy Obywatelskiej, w zastępstwie przewodniczącego tej partii Grzegorza Schetyny, wręczył jednej z poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy mieszkanki gminy Chojnice symboliczny czek o wartości 20 tys. zł.

Drugi przygotowany czek o tej samej wartości otrzyma inna rodzina w terminie późniejszym, gdyż jej przedstawiciel nie dotarł do sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy. 75% kwoty pójdzie na dofinansowanie remontu, 25% na zakup wyposażenia domu. Jak wyjaśnił prowadzący konferencję prasową (zwołaną na g.10.00; przybyli na nią dziennikarze m.in. PAP, TVP, TVN24 i Radia Gdańsk) wójt Zbigniew Szczepański, nieobecność lidera PO była spowodowana utrudnieniami w ruchu na autostradzie A2 po porannym wypadku na niej. Zapowiadany był także marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, ale również był nieobecny. Datki na pomoc przekazali parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej z ul. Wiejskiej w Warszawie i z Brukseli. 

Nagranie z 22.12.2017.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.