Dzisiaj jest Środa, 25 Kwietnia 2018 roku.

Starosta nagrodził sportowców i ich trenerów


Dodane: 2017-12-23

Starosta Chojnicki Stanisław Skaja wręczył wczoraj (22.12) swoje nagrody 16 sportowcom i trzem trenerom. Ponadto trzy nauczycielki odebrały akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom mianowanym.

Były to Ewelina Kempińska - Technikum nr 2 w Chojnicach, Agata Drążkowska-Wysocka- Technikum nr 3 w Chojnicach oraz Beata Husarek-Gawin- Medyczno-Społeczny Zespół Szkół Policealnych w Chojnicach.

W uroczystości wzięła udział także dyrektor Wydziału Edukacji Irena Laska. Zestawienie nagrodzonych z ich osiągnięciami i wysokością nagrody. Finansowe zostały przelane na ich konta w dniu uroczystości, rzeczowe wręczone.

1.Irmina Mrózek Gliszczynska, Chojnicki Klub Żeglarski, 1 miejsce-Mistrzostwa Świata w kl. 470 - 5 000.

2.Magdalena Kwaśna, Chojnicki Klub Żeglarski, 1 miejsce-Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w kl. Laser Radial - 2 500

3.Agnieszka Pawłowska, Chojnicki Klub Żeglarski,1 miejsce-Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2 500

4.Mateusz Grzempa, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 1 500

5.Patryk Kosmalski, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Drużynowe Mistrzostwa Polski - 500

6.Oliwia Laskowska, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Puchar Europy - 500

7.Jeremi Szczukowski, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Drużynowe Mistrzostwa Polski- 500

8.Jan Krawczyk, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Drużynowe Mistrzostwa Polski - 500

9.Marcel Montrymowicz, Chojnicki Klub Żeglarski, 2 miejsce-Drużynowe Mistrzostwa Polski- 500

10.Mirosław Laskowski, Chojnicki Klub Żeglarski, trener - 1 250

11.Karol Jączkowski, Chojnicki Klub Żeglarski, trener - 1 250

12.Dominika Morek, KS AZS AWFIS Gdańsk, 1 miejsce-Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - 500

13.Jarosław Fidurski, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, trener/działacz sportowy - 500

14.Natalia Babińska, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Mistrzostwa polski w lekkoatletyce Polskiego Związku Stowarzyszeń Sportowych "SPRAWNI RAZEM" - Nagroda 

15.Marcelina Choińska, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce Polskiego Związku Stowarzyszeń Sportowych "SPRAWNI RAZEM ",  Nagroda 

16.Krystian Lewandowski, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce Polskiego Związku Stowarzyszeń Sportowych "SPRAWNI RAZEM", Nagroda 

17.Dorota Wiśniewska, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Reprezentantka Polskiego Związku Stowarzyszeń Sportowych "SPRAWNI RAZEM", Trzykrotnie uczestniczyła w zgrupowaniach kadry Polski w/w Związku, Nagroda 

18.Dawid Janusz Turzyński, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce Polskiego Związku Stowarzyszeń Sportowych "SPRAWNI RAZEM", Nagroda 

19.Rafał Szkatuła, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy “RAZEM”, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej INAS-FID, Mistrzostwa Świata w Futsalu INAS-FID, Nagroda.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.