×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

Irmina złożyła autograf na egzemplarzu Przeglądu Sportowego


Dodane: 2017-12-23

Najlepsze chojnickie żeglarki - Irmina Mrózek Gliszczyńska oraz Magdalena Kwaśna z ChKŻ, w piątek 22.12 odebrały nagrody także od burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera. Godzinę wcześniej uhonorował je Starosta Stanisław Skaja.

Obaj włodarze dopasowali się do napiętego grafiku treningów i startów mistrzyni świata w klasie 470, która święta spędza w gronie rodzinnym. Przed rozpoczęciem uroczystości w gabinecie burmistrza radny z komisji kultury i sportu Marek Szank poprosił Irminę Mrózek Gliszczyńską (na miniaturce video) o złożenie autografu na egzemplarzu Przeglądu Sportowego, w którego plebiscycie na najlepszego sportowca 2017 uczestniczy wraz z partnerką z załogi jachtu. Strona PS z autografem trafi do gabloty w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach. W imieniu burmistrza (wyjazd służbowy do Kościerzyny) nagrody dla żeglarek oraz nauczycielki tańca nowoczesnego z ChCK Moniki Michalewicz nagrody wręczył wiceburmistrz Edward Pietrzyk oraz kierownik Referatu Kultury i Sportu Zbigniew Buława. Obecni byli także inni radni z Komisji Kultury i Sportu: jej szefowa Maria Błoniarz - Górna, Kazimierz Jaruszewski oraz Bogdan Kuffel.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.