×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Października 2018 roku.

II LO Turniej Mikołajkowy zorganizowało dla poszkodowanych w nawałnicy


Dodane: 2017-12-23

II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach IX edycję Turnieju Mikołajkowego zorganizowało tym razem kilka dni (21.12) przed Wigilią w hali sportowo - widowiskowej Centrum Park.

Dochód z tradycyjnego kiermaszu świątecznych ozdób, ciasta i z loterii postanowiono przeznaczyć na pomoc dla poszkodowanych w nawałnicy mieszkańców Rytla. Z inicjatywy nauczyciela WF Leszka Platy, we współpracy z Nadleśnictwem Czersk, w 2018 młodzież z II LO weźmie udział w sadzeniu lasu. Otrzyma on nazwę "Las II LO". Po występach artystycznych uczniów i uczennic, przyszedł czas na wspólny taniec nauczycieli i młodzieży. Poprowadzili go tegoroczni Miss i Mister szkoły - Joanna Jaśtak i Wojciech Krajecki. Następnie była okazja oglądać turniej futsalu. W jego trakcie nauczyciele wzięli udział w konkursie żonglowania piłką i rzutów karnych.

Kamera - Radek z kl. IIA. Montaż - Chojnice TV.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.