×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 roku.

Gdzie witać w plenerze Nowy Rok 2018?


Dodane: 2017-12-30

W Chojnicach na Starym Rynku wciąż nie będzie publicznej imprezy, na której będziemy żegnali rok 2017, witali Nowy Rok 2018, więc przygotowaliśmy zestawienie informacji o takich wydarzeniach w okolicznych miastach.

Tuchola - o godz. 23.30 rozpocznie się wieczór sylwestrowy na tucholskim rynku. Oprawę muzyczną zapewni muzyk Marcin Kiedrowski. Spotkanie potrwa do godz. 1.00.

Gdynia - od 21.00 na Skwerze Kościuszki. Wystąpią: Łąki Łan, XXANAXXu, MaJLo oraz Novika & Lex. Nowy Rok przywita pokaz fajerwerków. Całość poprowadzi dziennikarz muzyczny Kamil Wicik.

Gdańsk - od 22.00 na Targu Węglowym plenerowy Koncert Sylwestrowy. Wystąpi zespół De Mono. O północy 15-minutowy pokaz fajerwerków.

Bydgoszcz - od 22.00 do 1.30 na Starym Rynku Przebojowy Sylwester. Gwiazdą imprezy jest Robert Janowski (video z jego wykonaniem piosenki "Już nie zapomnisz mnie") z zespołem. Na scenie pojawią się Nasty Ladies oraz Abba Imitation. O północy 10-minutowy pokaz sztucznych ogni. 

Toruń - od 22.30 do 1.00 na Rynku Staromiejskim. Wystąpią: Ania Rusowicz, grupa ABBA Tribute Band, Boney M. Tribute Band. O północy pokaz fajerwerków.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.