Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

Pastor Karol Głuszek o planach i działalności zboru Kościoła Zielonoświątkowego


Dodane: 2018-01-10

Wywiad z pastorem Karolem Głuszkiem o planach i działalności chojnickiego zboru Kościoła Zielonoświątkowego.

Jerzy Erdman z Chojnice TV przeprowadził go w siedzibie zboru przy ul. Mickiewicza 48. Pytał pastora o dotychczasową działalność członków zboru, którzy prowadzą od 2005 (wcześniej w poprzedniej siedzibie po b.przedszkolu przy ul. Wysokiej, która została zburzona przy budowie ronda "biszkoptowego") Hostel Readaptacji Społecznej dla bezdomnych mężczyzn; działalność Fundacji "Dobrowskaz"; zakres dokonanych modernizacji i remontów w aktualnej siedzibie; plan wykupienia na własność od miasta lokalu. Chojnice TV  było z kamerą także w kaplicy, świetlicy, kuchni z jadalnią oraz w jednym z pokoi hostelu. Jak wczoraj (9.01) poinformował nas burmistrz Arseniusz Finster, najprawdopodobniej na lutowej sesji Rada Miasta ponownie podejmie temat wysokości ulgi przy wykupie. W 2015 przyjęto w uchwale 60% bonifikaty przy wycenie ok. 750 tys. zł.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.