×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

Tygodniowy pobyt w Charzykowach wylicytowano za 700 zł


Dodane: 2018-01-15

Podczas 17 edycji gminnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który ponownie odbył się w Tawernie Buchta, talon upoważniający do tygodniowego noclegu w gminnym lokalu w Charzykowach dla dwóch osób wylicytowano za kwotę 700 zł.

Przekazał go na licytację wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański. Poprowadził ją (oraz pozostałe) szef Sztabu Zbigniew Nojman oraz Ireneusz Kożlak. Kamera Chojnice TV podczas Finału zarejestrowała fragmenty występów Big Bandu Chojnice oraz kapeli Purtki z Zespołu Pieśni i Tańca Kaszuby z Chojnic. Był także pokaz zumby w wykonaniu charzykowskich mieszkanek pod okiem trenerki Jolanty Siewert. Ogółem do 43 puszek wolontariuszek i wolontariuszy; do butelki, do której trafiały stuzłotówki z charzykowskiej Motoorkiestry oraz z licytacji w Tawernie, wpłynęło łącznie 39687,83 zł. To nowy rekord zbiórki w gminie Chojnice. Nagranie z 14.01.2018.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.