Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

W Silnie kolędy i pastorałki śpiewano po angielsku


Dodane: 2018-01-16

Szkoła Podstawowa w Silnie była organizatorem I Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim. Przeprowadzono go w Wiejskim Domu Kultury w Silnie.

W konkursie wzięli udział soliści i zespoły ze szkół podstawowych z Nowej Cerkwi, Charzyków, Pawłowa i Silna. Jury w składzie: Bernadeta Kak, Anna Zajkowska i Jerzy Porębski, oceniło występujących i przyznało miejsca w następujących kategoriach:

Szkoła Podstawowa klasy I-III soliści 

1. Zofia Szuca - SP Nowa Cerkiew

Szkoła Podstawowa klasy I-III zespoły 

1.Trio: Laura Gierszewska, Zuzanna Grzelak i Lena Weręgowska - SP Silno

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI soliści 

1. Paula Zalewska - SP Pawłowo

2. Maria Dudzińska - SP Charzykowy

3. Oliwia Jażdżewska - SP Nowa Cerkiew

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI zespoły

1. Zespół Wokalny - SP Silno

Gimnazjum zespoły 

1. Zespół Wokalny - SP Silno.

W relacji video (kamera - SP Silno, montaż Chojnice TV) znaleźli się następujący wykonawcy: zespół wokalny z SP Silno - Christmas Time; zespół wokalny z SP Silno - Let It Snow; Trio z SP Silno - Jingle Bells; Zofia Szuca z SP Nowa Cerkiew - Silent Night; Maria Dudzińska SP Charzykowy - Silent Night; Paula Zalewska SP Pawłowo - Let It Snow; Oliwia Jażdżewska - All I Want For Christmas Is You".


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.